ד"ר לי הונג פן, M.D

המרכז הבינלאומי לרפואה הסינית ומחקר נוגד סרטן בישראל

ד"ר לי הונג פן, רופאה אונקולוגית M.D, סין

Dr. HongFen Li

ד"ר לי הונג פן, רופאה אונקולוגית M.D מסין, ופרופ' לרפואה הסינית המסורתית המשלבת תרופות מערביות עם צמחי מרפאה וטיפולים של הרפואה הסינית המסורתית. הוזמנה לישראל מסין לצורך הצגת שני הפטנטים שלה: פורמלת הצמחים1 ANCO 1/ Anti Cancer ופורמולת הצמחים PCCJ. פורמלות אלו נבדקו והוכחו ביותר מ-40 ניסויים מדעיים במעבדה ובבתי חולים, כטיפולים יעילים במחלות הסרטן והאסטמה. 

בישראל, ד"ר לי יזמה מחקרים רפואיים בנושא מחלת הסרטן במחלקה האימונולגית באוניברסיטת תל-אביב, ובנושא האסטמה במחלקת הריאות במרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא, בבי"ח תל השומר. המחקרים שנערכו בישראל ביקשו לבדוק את רמת הצלחתן של שתי תוכניות הטיפול, ותוצאותיהם תמכו ביעילותה העצומה של הרפואה הסינית והראו כי הטיפול בצמחי מרפא עשוי לעזור למטופלים רבים.

המחקר בסרטן הוכיח שצמחי המרפא הסיניים מגבירים את פעילות התאים האנטי סרטניים (NK), המונעים את התפשטות התאים הסרטניים. מאמר בנושא פורסם בכתב העת "International mmunopharmacology" (2001, 1, 1947-1956). המחקר באסטמה הראה שצמחי המרפא הסיניים יכולים להקל על הסיפטומים של המחלה, ולשפר את תפקודי הכבד, להפחית את ריכוז נסיוב ה- IgE בדם, ולשפר באופן ניכר את המערכת החיסונית למניעת התקפי אסטמה חוזרים.

הפורמולה הצמחית, ACNO, הינה תרופה חדשה לטיפול בגידולים סרטניים. התרופה פותחה על-פי הרפואה הסינית, הניסיון הרפואי בפורמולה ה- ACNO מעיד כי התרופה מובילה לשיפור המערכת החיסונית של המטופל, דיכוי תאים סרטניים, שיפור זרימת הדם ןמניעת התפשטות הגידולים הסרטניים בגוף. יתר על כן, יעילה הפורמולה בחיזוק הגוף מפני טיפולים קונבנציונאליים ותרופות אחרות. הפורמולה משפרת את איכות השינה והתאבון, משככת כאבים ולחצים, משפרת את תפקודי הכבד והכליות ומייצבת ספירת הדם הנפגעת משמעותית כתוצאה מטיפולי כימותרפיה והקרנות. התרופה ACNO מביאה לייצור תאים אנטי- סרטניים המונעים התפשטות הגרורות ומשפרת משמעותית את איכות החיים של המטופלים. תוצאות המחקר הראו, כי התרופה מדכאת את גדילת הגידולים ואף הורגת תאים סרטניים בכ- 82.5% לערך.

הפורמולה הצמחית, Ping Chuang Chong Ji , מורכבת מתרופה מחזקת אנטי- אסטמטית ומצמחי מרפא נוספים. יעילותה מוכחת בכ-90% מן המקרים של החולים בקצרת (אסטמה). התרופה, PCCJ, באה לשפר את תפקודי הריאות ואת לחץ הדם, היא תורמת להעלאת מדדי ה- CD2 ו- CD4 בפלסמה, מגדילה את יחסי ה- CD4/ CD8, ומפחיתה את ריכוז נסיוב ה- IgE בדם. בנוסף מעלה הפורמולה את ה- CAMP ומדכאת את ה- CGMP המייצבים את תאי ה-MAST, אשר מונעים שחרורם של החומרים הגורמים לתגובות אלרגיות שונות. התרופה מפחיתה את הליחה והשיעול, מגינה על תאי הריאה ומחזירה את נפח הריאות למצבן התקין (על-פי צפיה במיקרוסקופ אלקטרוני).

ד"ר לי ייסדה את "המרכז הבינלאומי לרפואה הסינית ומחקר סינית של ישראל" (ע"ר) והפכה אותו למרכז רפואי בעל שם עולמי. המרכז הרפואי הייחודי של ד"ר לי מוסמך ע"י בית החולים Beijing Xi Yuan שבסין, השייך לאקדמיה של הרפואה הסינית המסורתית ול-Beijing Kangerfu Pharmaceutical Industry Co, Ltd , בשיתוף פעולה לחקור ולהוכיח את יעילותן של שתי הפורמולות. המרכז משמש גם כקליניקה בראשות ד"ר לי ועושה שימוש בפורמולות ונותן מענה לכ-10000 מטופלים מהארץ, סין, אנגליה, שוודיה, צרפת, גרמניה,שוויץ, סרביה, מונטה נגרו ועוד מדינות. מטופלים אלו משתמשים בפורמולות צמחי המרפא על בסיס קבוע, תוצאות הטיפול זהות למחקרים.

חדשות ועדכונים