הצלחות רפואיות

המרכז הבינלאומי לרפואה הסינית ומחקר נוגד סרטן בישראל

גידול מוחי

שם: BYS, זכר, ירושלים, ישראל.

בחודש יולי 1996 אובחן BYS כסובל מאסטרוציטומה פילוציטית בחדר השלישי של המוח.
הוא עבר ניתוח מוצלח בחודש ינואר 1998 ולמרות זאת חלה התפשטות סרטנית בקרומים של כל חדרי המוח. הוא החל בטיפולים כימותראפיים שנמשכו שנה ללא כל שיפור במצב. בחודש דצמבר 1998 החל BYS להיפגש עם ד"ר לי. הוא נטל את התרופה של ד"ר לי - תכשיר 'אנטי-סרטני מס' 1' – על מנת לסייע בהתמודדות עם תופעות הלוואי של הכימותראפיה, בייחוד באשר לספירת הדם הנמוכה, ובעיכוב הגידול. היעד שהציבה ד"ר לי היה להתחיל ולראות שיפור במצב תוך 8 חודשים ולהביא להעלמת הגידול, ללא כימותראפיה, תוך שנה. בחודש מרץ 1999 הראה BYS שיפור קל, ובחודש יוני 1999 כבר ניתן היה להבחין בשיפור משמעותי בעקבות הטיפול של ד"ר לי. בשנת 2000 נעלמה המחלה לחלוטין. הרופאים שלו אמרו כי מעולם לא חזו בשיפור כה דרמטי. ב-14 השנים שחלפו מאז לא חזר הגידול. מאז שנת 2000 מגיע BYS למרפאתה של ד"ר לי מדי שנה על מנת למנוע מן הגידול לחזור.


סרטן שד

שם: SL, גיל: 75, נקבה, תל אביב, ישראל.

היא סבלה מסרטן שד לאורך שנים רבות. בשנת 1998 החל הגידול לגדול, להיפצע ולדמם.
היא החלה לראות את ד"ר לי בשנת 1999 ולאחר מספר חודשים חדל הגידול מלהתפתח, הפצע נעשה קטן יותר והדימום פסק. בשנת 2003 נעלם סרטן השד לחלוטין ללא טיפול מסורתי. היא ממשיכה להיות מטופלת על ידי ד"ר לי על מנת למנוע את חזרת המחלה.


מחלת הודג'קינס

שם: NM, גיל: 22, נקבה, רמת השרון, ישראל.

בחודש אוגוסט 1998 היא אובחנה כסובלת ממחלת הודג'קינס. במהלך טיפולי הכימותראפיה היא איבדה את כל שערה, סבלה מהקאות ומבחילות ומספירת דם נמוכה.

לצד הכימותראפיה היא עברה את טיפוליה של ד"ר לי על מנת לסייע לה להמודד עם תופעות הלוואי. צמחי המרפא הגבירו את תפקוד מערכת החיסון שלה, הגבילו את המחלה והגנו עליה מפני הכימותראפיה. בחודש מאי 2000 היא נפטרה מן המחלה לחלוטין ושבה לחיים נורמליים. היא ממשיכה להיות מטופלת על ידי ד"ר לי על מנת למנוע את חזרת המחלה.


גרורות סרטן ממקור בלתי ידוע

שם: ME, גיל: 44, נקבה, הר אדר, ישראל.

בחודש פברואר 2000 היא אובחנה כסובלת מגרורות סרטן ממקור בלתי ידוע באיזור הבריח ובית השחי השמאליים. היא עברה הסרה של מספר בלוטות לימפה אך סירבה לעבור טיפול כימותראפי.

היא פנתה לד"ר לי ונמצאת תחת טיפולה מאז חודש מרץ 2000. בבדיקות האחרונות שנעשו לה, בחודש אפריל 2001, נמצא כי אינה סובלת עוד מכל גידול סרטני בגופה ובבדיקות הדם שלה התקבלו תוצאות תקינות. היא בטוחה בכך שהטיפול המסור אותו קיבלה מד"ר לי סייע לה להתגבר על הסרטן. היא מאמינה בכך שהטיפול אותו מציעה ד"ר לי מסייע לחולים רבים להתמודד עם המחלה הקשה וכן להימנע מתופעות הלוואי של הכימותראפיה.


סרטן שד עם גרורות בריאות, בכבד ובעצמות

שם: JH, גיל: 55, נקבה, ירושלים, ישראל.

בשנת 1987 היא אובחנה כסובלת מסרטן שד עם גרורות. הסרטן התפשט לריאות, לבלוטות הלימפה, לעמוד השדרה, לשד השני, לכבד ולבלוטת הפרוטיד. בשנת 2003 נאמר לה כי נותרה לה עוד שנה לחיות.

היא טופלה על ידי ד"ר לי במשך 7 חודשים במהלכם חל שיפור בהרגשתה הכללית והגרורות בריאות ובכבד נעלמו לגמרי. מבחינת הרופאים מדובר בנס.


נוירובלסטומה

שם: IR, גבר, בן 9, קרית גת, ישראל.

מאז שנת 1999 היה מטופל במחלקה האונקולוגית כשהוא סובל מנוירובלסטומה דרגה IV. בחודש נובמבר 2001 הוא עבר ניתוח, אך למרות זאת המחלה נצפתה שוב במח העצמות שלו.

הוא בא לראות את ד"ר לי כשהוא בכסא גלגלים, סובל מכאבים בכל הגוף ובמצב רוח דכאוני. הוא עברת סדרת טיפולים מידי ד"ר לי וכיום הוא שב לחיים נורמליים, הולך כרגיל ללא כאבים וחזר למסגרת בית הספר.


סרטן שד עם גרורות בכבד

שם: SF, גיל: 56, נקבה, רופאה, אוניברסיטת חיפה, ישראל.

בחודש מאי 2000 היא אובחנה כסובלת מסרטן שד עם גרורות בכבד. בפרק הזמן שבין חודש אוקטובר 2000 לחודש מרץ 2001 היא לא עברה כל טיפול כימותראפי מאחר שהמבחנים שבוצעו לה (בדיקה לסמנים וסי.טי) נתנו תמונה ברורה והייתה תקווה שניתן יהיה לנקות את הכבד באמצעות ניתוח. היא עברה את הניתוח בבית החולים בעפולה. בניגוד לציפיות, נותרו עדיין תאים סרטניים רבים בכבד והמנתח נמנע מלבצע ניתוח כלשהו בכבד. יחד עם זאת, באותה ההזדמנות הוסר מן השד שלה מקבץ של תאים סרטניים. נאמר לה כי נותרו לה מס' חודשים בלבד לחיות.

באותה התקופה היא עברה טיפול בהכוונת ד"ר לי והיא מלאה בהודייה על הייעוץ הרפואי והאישי שניתן לה על ידי ד"ר לי. ללא ייעוץ זה היא לא יכולה הייתה להתגבר על האכזה שחוותה באשר למצב של מחלתה. בחודש מאי 2000 היא באה לראות את ד"ר לי וטופלה על ידו עד לחודש אוקטובר 2000, במקביל לטיפול הכימותראפי. מן החזה שלה הוסר מקבץ קטן של תאים סרטניים. בחודש אפריל 2001 היא שוב עברה טיפול כימותראפי. בחודש נובמבר 2001 חלה שוב החמרה במצבה והיא החליטה לעבור שוב טיפול אצל ד"ר לי עד לקיץ 2002. עם זאת, בחודש נובמבר 2002 הגידול הסרטני שוב גדל והיא שוב עברה טיפול אצל ד"ר לי. כיום היא עובדת באופן נורמלי ומנהלת אורח חיים רגיל. כפי שהיא מתארת זאת: "אני אסירת תודה להכוונה הרפואית והאישית של ד"ר לי. בלעדיה לא הייתי מתגברת על האכזבה שחשתי לנוכח מצב המחלה שלי".


סרטן ריאות עם מיאסטניה גרביס

שם: LMD, גיל: 49, נקבה, הרצליה, ישראל.

בשנת 2001 היא אובחנה כסובלת ממיאסטניה גרביס וזמן קצר לאחר מכן עברה טיפול כירורגי להסרת התימומה. בשנת 2002 היא פגשה את ד"ר לי, ותחת טיפולה היא חוותה שיפור ניכר במצבה הבריאותי לאחר חודשים ספורים בלבד.

העזרה האמיתית שקיבלה מד"ר לי סייעה לה להגיע לעמדה טובה יותר בהתמודדותה מול מחלתה.


סרטן שד עם גרורות בכבד ותפליט פריקרדיאלי ממאיר שם: TL, גיל: 44, נקבה, ירושלים, ישראל.

Name:היא סבלה מסרטן שד לאורך 12 שנה ולאחרונה גם מגרורות בכבד ומתפליט פריקרדיאלי ממאיר. בנוסף לכך היא גם סובלת ממיימת לב ובכל שבוע היא נאלצה לגשת לבית החולים לצורך ניקוז מים. היא טופלה בכימותראפיה לאורך זמן רב מבלי שחל שיפור במצבה. בחודש ינואר 2003 היא החלה בקבלת טיפולי דיקור שבועיים מידי ד"ר לי ולקחה מדי יום את הפורמולה האנטי-סרטנית שלה.

כיום היא נמצאת כבר יותר משישה חודשים תחת טיפולה של ד"ר לי, כאשר המצב שלה התייצב ומראה שיפור רציני. מצבה הינו יציב ומאז צילום הרנטגן של החזה שביצעה בחודש אוגוסט 2003 לא ניתן עוד להבחין בנוזלים בחזה. צילומי הסי.טי האחרונים מראים כי הגידול נעלם לגמרי והיא נהנית כיום מאורח חיים רגיל ומעבודה.


סרטן בבלוטת הערמונית

שם: SA, גיל: 70, זכר, בת ים, ישראל.

בן 70, סובל מסרטן בבלוטת הערמונית. בחודש דצמבר 2001 הוא חש כאב בעת מתן שתן. הוא ביצע בדיקה של רמת PSA, התוצאה הייתה 54ng/ml, והוא אובחן כחולה סרטן.

לאחר שקיבל את התוצאות הוא פנה מייד לד"ר לי. הוא לקח את התרופה ה"אנטי-סרטנית מס' 1' של ד"ר לי וקיבל טיפולי דיקור, ותוך חודש אחד בלבד ירדה רמת ה-PSA ל-23ng/ml. לאחר מכן הוא עבר טיפול הורמונלי קטן. כיום, רמת ה-PSA שלו ירדה עד ל-0.001ng/ml ותאי הסרטן התנקו לגמרי. הוא שמח מאד על כך שהרפואה הסינית הצילה את חייו מבלי שנזקק לניתוח או לכימותראפיה. הוא מלא הוקרה לעבודת המחקר של ד"ר לי ברחבי העולם ותומך בה.


סרטן במעי הגס

שם: UH, ד"ר, גיל: 56, זכר, תל אביב, ישראל.

בשנת 1996 הוא אובחן כסובל מסרטן במעי הגס. הוא עבר ניתוח ולאחר מכן טיפולי כימותראפיה שהיו מלווים בתופעות לוואי קשות ביותר כגון: ספירת דם נמוכה, הקאות, בחילה, חולשה. הוא כמעט ולא הלך לעבודה.

ד"ר לי הגיעה מבייג'ינג לישראל ומיד ניגש למרפאה האונקולוגית שלה. ד"ר לי הגישה לו טיפול של רפואה סינית לצד דיקור. כעבור שבוע אחד נעלמו ההקאות והבחילה, וכעבור שבועיים נעלמה העייפות ותוצאות ספירת הדם חזרו להיות תקינות. הוא החל לחוש בטוב במהלך הכימותראפיה ושב לעבודה ולחיים תקינים. לאחר שסיים את הכימותראפיה הוא לקח את התרופה על מנת להרוג את התאים הסרטניים ולמנוע מן הסרטן לחזור. כחיזוק לתוצאות המתוארות, בחודש דצמבר 1996 נתן מומחה לאימונולוגיה ולסרטן המלצה על הטיפול של ד"ר לי. נצמא כי תכשיר 'אנטי-סרטני מס' 1' מגביר באופן משמעותי את רמת תאי ההרג הטבעיים (NK) ומעכב את יצירת גרורות הסרטן. כיום, בחלוף 18 שנה, UH החלים באופן מלא מן הסרטן במעי הגס. הוא הפך לקולגה של ד"ר לי ולחבר במרכז הבינ"ל לחקר הסרטן על פי הרפואה הסינית. צמחי המרפא וטיפולי הדיקור של ד"ר לי סייעו לו לצלוח את החוויה הקשה ולהמשיך לתפקד. לדבריו, גם הוא וגם אנשים אחרים הסובלים מסרטן סבורים כי אין תחליף לעבודתה של ד"ר לי והיא לא פחות ממצילת חיים.


סרטן שחלות

שם: NS, גיל: 57, נקבה, נס ציונה, ישראל.

לפני שנתיים סבלה מסרטן שחלות ועברה בעקבות זאת ניתוח וכימותרפיה. נאמר לה כי הסרטן יחזור בקלות ולעולם לא ייעלם לגמרי.

בחודש יולי 2002 היא הגיעה לד"ר לי באמצעות חבר והחלה לקבל את הטיפול שלה. זה היה אחרי שעברה טיפולי כימותרפיה מפרכים. לאחר שטופלה במשך שנה אצל ד"ר לי, צילום הסי.טי שלה מראה כי הסרטן נעלם לגמרי, ותוצאות בדיקות הדם שלה הינן בטווח הנורמלי.


סרטן ריאות וגרורת

שם: RG, גיל: 56, נקבה, גן יבנה, ישראל.

בחודש ינואר 2002 היא אובחנה כסובלת מסרטן ריאות וגרורות. הרופאים הקונבנציונליים אמרו לה כי נותרה לה חצי שנה לחיות. היא התאכזבה מאד לשמוע את החדשות הרעות הללו.

היא הגיעה שפופה מאד אל מרפאתה של ד"ר לי, ובחודש אוקטובר 2002, כשנותרו לה 6 חודשים נוספים של טיפול כימותראפי, היא החלה בטיפוליה אצל ד"ר לי. הטיפול תמך במערכת החיסונית שלה והגביל את התפתחות הגידול. ב-12 במרץ 2003 עברה את הטיפול הכיומתראפי האחרון והרופא שלה מסר כי מצבה יציב. כיום היא מרגישה טוב וחזרה לעבוד, וכמו כן תוצאות בדיקות הסי.טי וסמני הסרטן שומרות על יציבות. מתוך קבוצה של חמישה חולים שקיבלו כימותראפיה והיו מאובחנים באופן זהה, היא היחידה שעדיין בחיים.


סרטן שד וגרורות בכבד

שם: IO, גיל: 56, נקבה, גדרה, ישראל.

בחודש נובמבר 2001 אובחן אצלה סרטן שד בשלב מתקדם, בגודל של 14 ס"מ בשד ימין, וגרורות בכבד. למרות זאת, היא סירבה לקבל טיפול קונבנציונלי.

היא בחרה לעבור את הטיפול שמציעה ד"ר לי ולאחר מכן עברה כימותראפיה. הגידול בשד הצטמק ונעלם בתוך מספר חודשים, והגרורות בכבד נעלמו ללא ניתוח. בבדיקה שנערכה לה בחודש אוגוסט 2003 נמצא כי מצבה נורמלי וללא כל זכר לסרטן. עם זאת, היא ממשיכה לעבור טיפולים אצל ד"ר לי כדי למנוע מן הסרטן לחזור.


סרטן במעי הגס

שם: RZ, גיל: 56, נקבה, חדרה, ישראל.

היא סבלה מסרטן במעי הגס במשך מספר שנים ועברה ניתוח וכימותראפיה. מצבה הפיזי לאחר מכן היה רעוע: היא הייתה עייפה מאד, מאוכזבת, וסבלה מגלי חום ומפחד.

בשנת 1998 היא החלה בטיפולים אצל ד"ר לי, מאחר שהייתה אלרגית לתרופה שנטלה. כיום, הן הסרטן והן ההורמונים שלה מוגדרים כנורמליים. בניגוד לעבר, היא אינה סובלת עוד מגלי חום ומלאה באנרגיה. בתה החורגת גם כן מטופלת על ידי ד"ר לי עקב אסטמה. תפקוד הריאות שלה השתפר באופן דרסטי בתוך שבועיים מתחילת הטיפול.


מלנומה

שם: ZN, גיל: 82, נקבה, פתח תקווה, ישראל.

היא בחרה שלא לעבור טיפולים כימותראפיים ופנתה לד"ר לי. היא החלה להרגיש טוב מאד מיד לאחר שהחלה בטיפולים שכללו תרופות וטיפולי דיקור שבועיים. כיום, ארבע שנים מאוחר יותר, היא מלאה באנרגיה ונהנית מתיאבון בריא וממצב רוח מרומם ואופטימי בהתחשב במצבה הבריאותי.


חולה בסרטן השד תחת טיפול כימותראפי

שם: RH, גיל: 56, נקבה, חדרה, ישראל.

סבלה מגידול במוח. היא עברה שלושה ניתוחים בחודשים מאי 1999, אפריל 2000 ומרץ 2002. בחודש אוגוסט 2002 הגידול חזר שוב, קרוב למוח המרכזי (לא ניתן להסרה). היא הגיעה למרפאה כשהיא סובלת מסחרחורות, כאבי ראש ולחץ דם גבוה, ונעזרת במקל הליכה. היא נטלה 4 מ"ג ליום של התרופה Demamethasone וסבלה ממצב רוח שפוף.

לאחר שמונה חודשי טיפול על ידי ד"ר לי ניתן היה לראות בבדיקת הסי.טי כי ממדיו של הגידול קטנו מ-15x20 ל-15x15. היא הולכת באופן נורמלי, ישנה טוב וחדלה ליטול קורטיזון לגמרי. בבדיקת סי.טי שעברה ב-25 בינואר 2004 נמצא כי הגידול כמעט ונעלם.


לוקמיה במערכת העצבים המרכזית

שם: OY, גיל: 9, זכר, נתיבות, ישראל.

הוא סבל מלוקמיה במערכת העצבים המרכזית במשך 3.5 שנים, עבר טיפולי כימותראפיה ורדיותראפיה, והתמודד פעמיים עם חזרה של המחלה.

הוא הגיע למרפאה ב-16 במאי 2001 כאשר תאי הלוקמיה חדרו למערכת העצבים המרכזית, ספירת כדוריות הדם הלבנות שלו עמדה על 17.7 וההמוגלובין על 11.7. הילד סבל מכאבי ראש ולחץ רב בעיניים. תופעות הלוואי של הכימותראפיה נעלמו לאחר מספר חודשים בהם טופל בתרופה. לאחר כמעט שנה ירדה ספירת כדוריות הדם הלבנות ל-4.5 והוא שב לנהל אורח חיים רגיל. כיום, לאחר טיפול בתרופה ובדיקור על ידי ד"ר לי, הילד במצב תקין לגמרי כבר ארבע שנים.


מיאלומה נפוצה

שם: AG, גיל: 60, זכר, ירושלים, ישראל.

בחודש דצמבר 2001 הוא אובחן כסובל ממיאלומה נפוצה ובחודש פברואר 2002 הוא פגש את ד"ר לי.

הוא החל לקבל טיפולי דיקור וליטול קפסולות ACNO. בחלוף שנה וחצי מתחילת הטיפול, התוצאות נותרו ברמה יציבה. לדבריו, הוא חש שהטיפול של ד"ר לי הביא לעצירת המחלה. כיום, חלפו כבר ארבע שנים בהן המחלה אינה מחריפה, ללא כל טיפול קונבנציונלי.


קרצינומה של השחלות

שם: OP, גיל: 40, נקבה, ישראל.

בחודש דצמבר 2002 אובחנה אצלה קרצינומה של השחלות. היא עברה ניתוח בו הוסרו לה שחלה והרחם, אולם תוצאות בדיקת הסמן הסרטני CA-125 המשיכו להראות ערך של 139 U/ml. היא עברה כימותראפיה והרגישה לאחריה עייפות, סבלה מהקאות והייתה מאוכזבת מאד.

בחודש מרץ 2003 היא הפסיקה את טיפולי הכימותראפיה והגיעה למרפאתה של ד"ר לי על מנת ליטול את תכשיר 'אנטי-סרטני מס' 1' ולקבל טיפולי דיקור. כעבור חצי שנה חל שיפור במצבה הבריאותי, תוצאות בדיקת ה-CA-125 ירדו ל-6.0 U/ml, והיא שבה לנהל אורח חיים רגיל. כיום היא ממשיכה את הטיפולים על מנע למנוע את חזרת הסרטן. היא בריאה לחלוטין כבר ארבע שנים.


לימפומה שאינה הודג'קינס

שם:שם: NF, גיל: 32, זכר, ישראל.

סבל ממחלת 'לימפומה שאינה הודג'קינס'. בחודש אפריל 1999 התגלתה אצלו המחלה לראשונה. הוא קיבל טיפולי כימותראפיה במשך 6 חודשים והמחלה נעלמה. אולם המחלה פגעה בפוריותו וביכולתו להביא ילדים. בחודש מרץ 2000 המחלה חזרה והוא החל שוב בכימותראפיה. עקב הטיפול הוא חש עייפות עזה, ספירת כדוריות הדם הלבנות שלו ירדה ל-2.8, והוא סבל מהקאות ומחוסר תיאבון.

ב-5 באפריל 2000 הוא הגיע אל ד"ר לי והחל ליטול את תכשיר 'אנטי-סרטני מס' 1' ולקבל טיפולי דיקור. בחלוף שבועיים חש שיפור רב בהרגשתו וערכי פירת הדם שלו עלו. כעבור מס' חודשים המחלה חלפה. כיום, חלפו כבר חמש שנים בהן המחלה לא חזרה ויש לו בן אחד. הוא סיים את לימודיו לדוקטורט וממשיך בלימודי הפוסט דוקטורט.


סרטן ריאות

שם: LZ, גיל: 65, נקבה, ישראל.

סובלת מסרטן ריאות דו צדדי. נמסר לה שלא ניתן לטפל בה ושנותר לה זמן קצר לחיות. ב-26 בספטמבר 2012 היא הגיעה למרפאתה של ד"ר לי כשהיא מדוכאת וחלשה מאד, סובלת מהזעה רבה בלילות ומכאבים בגב התחתון וברגליים. היא החלה ליטול את תכשיר 'אנטי-סרטני מס' 1' ולקבל טיפולי דיקור, ללא קבלת טיפול קונבנציונלי.

כיום, בחלוף כמעט ארבע שנים, תוצאות בדיקת ה-סי.טי שלה מראות כי מצבו של הגידול יציב והוא אף הצטמק במקצת. היא מרגישה טוב וחזרה לנהל אורח חיים נורמלי. היא אוהבת מאד את ד"ר לי ובכל שבוע מביאה לה פרח מן הגינה שלה.


סרטן ריאות עם גרורות

שם: RRSON, גיל: 49, זכר, ישראל.

הוא החל ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור, לצד הכימותרפיה. כיום, על פי תוצאות הסי.טי, הגוף שלו נקי. הוא מרגיש טוב וחזר לעבוד ולנהל אורח חיים נורמלי.


סרטן בלבלב עם גרורות בכבד

שם: TY, גיל: 56, נקבה, ישראל.

מאז שנת 1993 סבלה מסרטן בלבלב עם גרורות בכבד. היא נותחה שלוש פעמים אולם הסרטן חזר. היא לא הגיבה לטיפולי הכימותראפיה.

היא החלה ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור, עברה ניתוח ולאחריו הסרטן לא חזר. היא מנהלת אורח חיים נורמלי וטוב מזה 11 שנה כבר. תוצאות בדיקות הסי.טי מראות כי הגוף שלה נקי ורמת ה-CEA שלה נשמרת ברמה של 1.0ng/ml


ליפו-סרקומה

שם: ES, גיל: 49, נקבה, ישראל.

מאז חודש נובמבר 2003 סבלה מליפו-סרקומה בבטן. היא נותחה שלוש פעמים אולם הליפו-סרקומה חזר בכל פעם כעבור שלושה חודשים. היא נסעה לגרמניה שב עברה טיפולי Hypernia וכימותרפיה, אולם הגוף שלה לא הגיב לאף אחד מן הטיפולים הקונבנציונליים.

האפשרות היחידה שעמדה בפניה הייתה לעבור ניתוח, אולם גם במקרה זה הגידול חזר. בחודש אוגוסט 2004 היא החלה ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור. על פי תוצאות בדיקת הסי.טי, הגוף שלה נותר נקי לאחר הניתוח, דהיינו התרופה מנעה את חזרת הגידול. כיום היא מנהלת אורח חיים נורמלי.


סרטן כבד

שם: YP, גיל: 60, זכר, נתניה, ישראל.

מאז חודש יולי 2004 הוא סבל מסרטן בכבד שמקורו בלתי ידוע. מדובר היה בגידול אגרסיבי מאד ובתוך חצי שנה הוא תקף את הכבד כולו. מימדיו של הכבד גדלו ב-9 ס"מ ובדיקת ה-CEA נתנה ערך של 600ng/ml. הוא סבל מכאבים, מחוסר תיאבון ומחולשה רבה.

לאחר שהחל ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור לצד כימותראפיה מתונה, מימדיו של הגידול בכבד הצטמקו ב-5 ס"מ' תוצאות בדיקת סמני הסרטן ירדו ל-300ng/ml, והמטופל מרגיש טוב.


סרטן במעי הגס עם גרורות בכבד ובריאותסרטן במעי הגס עם גרורות בכבד ובריאות

שם: DD, גיל: 58, נקבה, ירושלים, ישראל.

היא סבלה מסרטן במעי הגס עם גרורות בכבד ובריאות.

מאז חודש אוגוסט 2003 היא נוטלת את התכשיר ACNO לצד חצי שנה של טיפולי כימותראפיה. כיום, בדיקות הסי.טי מראות כי היא נקיה ותוצאות ה-CEA הן תקינות. היא חזרה לעבוד ולנהל אורח חיים נורמלי.


סרטן שד עם גרורות

שם: HEF, גיל: 48, נקבה, גבעת זאב, ישראל.

סבלה מסרטן השד מאז שנת 1995. היא עברה ניתוח וקיבלה טיפולי כימותראפיה ורדיותראפיה. בשנת 2002 שלח הגידול גרורות אל הריאה הימנית ואל המוח. תוצאות בדיקת הסמן לגידול סרטני עמדו על 237. על אף טיפולי הכימותראפיה שקיבלה במשך שנים רבות, הגידול נותר במקומו

ב-2 בפברואר 2004 היא החלה ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור. בחלוף שנה אחת של טיפול, הגידול נעלם ותוצאות הבדיקות לסמני סרטן חזרו לערכים תקינים. היא שבה לעבוד ולנהל אורח חיים נורמלי. כיום היא ממשיכה בטיפול על מנת למנוע את חזרת הגידול.


סרטן שד

שם: SH, גיל: 50, נקבה, ירושלים, ישראל.

ב-12 בדצמבר 2003 היא אובחנה כסובלת מסרטן דרגה 2 בשד השמאלי.

היא החלה ליטול את התכשיר ACNO ולקבל טיפולי דיקור לפני שעברה ניתוח וטיפולי כימותראפיה ורדיותראפיה. כיום היא מרגישה טוב ואינה סובלת מהקאות ומנשירת שיער. גם ספירת הדם שלה שבה לערכים תקינים במהלך הכימותראפיה והרדיותראפיה. הגוף שלה נקי לחלוטין מן הגידול והיא מנהלת אורח חיים נורמלי.


ליפו-סרקומה במפשעה הימנית עם גרורות בריאות

שם: JM, גיל: 63, נקבה, צפון ישראל.

היא אובחנה כסובלת מגידול ליפו-סרקומה במשקל 9 ק"ג במפשעה הימנית. בחודש מאי 2007 היא עברה ניתוח וטיפולי כימותראפיה ורדיותראפיה, אך בחודש פברואר 2008 התפשטו גרורות של הגידול לריאות, שם התגלו 9 גידולים. הגידול אמנם הצטמק לאחר 6 סיבובי כימותראפיה, אולם הוא חזר שוב זמן קצר לאחר סיום הכימותראפיה.

בפעם השנייה הגוף שלה כבר לא הגיב לכימותראפיה והיא פנתה לד"ר לי. היא נטלה במשך כשנה את פורמולות צמחי המרפא ACNO1 ו-ACNO3 ובעקבות כך נעלם הגידול בריאות לחלוטין והיא נקיה ממנו כבר במשך 5 שנים. לדבריה, התרופה של ד"ר לי הורגת את הסרטן ואינה גורמת נזק לתאים רגילים. היא אף מגבירה את נוכחות 'תאי ההרג הטבעיים' המהווים את הקו הראשון של התאים ההורגים את תאי הסרטן ומונעים את חזרת הסרטן.


סרטן ריאות שלב 4

שם: RBB, גיל: 32, זכר, צפון ישראל.

בחודש פברואר 2013 היא אובחנה כסובלת מסרטן ריאות שלב 4, כאשר הגידול התפשט באופן כמעט מלא בשתי הריאות. הוא הגיע לראשונה למרכז המחקר של ד"ר לי כשהוא במצב רוח שפוף לאחר שנאמר לו שהכימותרפיה לא תעבוד כראוי.

הוא החל ליטול ללא היסוס את פורמולות צמחי המרפא ACNO1 ו-ACNO3, לצד טיפול ביולוגי. בבדיקות סי.טי שהתבצעו בחלוף 8 חודשים התברר כי 90% מן הגידול נעלם. הוא היה מאושר וחזר לאחר מכן ללימודי הדוקטורט שלו.


סרטן במעי הגס עם גרורות בריאות ובכבד

שם: WS, גיל: 59, גבר, חיפה, ישראל.

מאז שנת 2009 סבל מסרטן במעי הגס. עבר כימותראפיה ורדיותראפיה אך הגידול חזר כעבור פחות משנה ושלח גרורות לכבד ולריאות. הוא החליט לעבור ניתוח אך סירב לקבל טיפולי כימותראפיה מאחר והוא הרגיש רע מאד במהלכם.

הוא הגיע למרכז לחקר הסרטן והחל ליטול את תרופות צמחי המרפא האנטי-סרטניות ACNO1 ו-ACNO3 והתאושש באופן מלא בחלוף שנה אחת, כאשר תוצאות בדיקת סמן ה-CEA שלו חזרו לערכים תקינים. כיום הוא נקי כבר יותר מ-5 שנים ומנהל אורח חיים נורמלי. באחד מביקוריו בבית החולים אמר לו הרופא שלו כי הוא האדם היחיד בבית החולים שהיה במצב כה גרוע ונותר בחיים.

בחודש מרץ 2014 היא סוף סוף הגיעה למרכז המחקר של ד"ר לי. היא החלה ליטול את התרופות האנטי-סרטניות ACNO1 ו-ACNO3 וכעבור מס' חודשים ניתן היה להבחין בהצטמקות הגידול. בבדיקת סי.טי שבוצעה ב-5 בינואר נמצא כי הגידול נעלם לחלוטין. היא שמחה מאד וממשיכה כיום ליטול את התרופה כטיפול מניעתי.


סרטן בכליות עם גרורות בריאה

שם: WB, גיל: 39, נקבה, נשואה + 2, צפון ישראל.

היא סבלה מסרטן בכליות עם גרורות לריאה, בה התגלו שלושה גידולים. הסרטן בכליה הימנית התגלה אצלה לפני שנתיים. היא עברה ניתוח להסרת כליה אחת ובעקבותיו עלו ערכי הקריאטנין שלה לרמה של 1.01mg/dl. בחודש ינואר 2014 התגלו גרורות של הגידול בריאה. היא עברה טיפולי כימותראפיה, אולם הגוף שלה לא הגיב להם טוב ומשפחתה איבדה תקווה לשיפור.


סרטן שד עם גרורות בעצמות

שם: FT, גיל: 49, אישה, תל אביב, ישראל.

ב-10.10.2013 התגלה אצלה סרטן בשד הימני עם גרורות בעצמות. היא עברה טיפול הורמונלי וטיפול רדיותראפיה אחד, אולם הגידול נותר כפי שהוא והיא המשיכה לסבול מכאבים.

היא שמעה מחברה על מרכז המחקר של ד"ר לי והגיעה למרפאה במרכז ב-22 בינואר 2014. היא נטלה את התרופות האנטי-סרטניות ACNO1 ו-ACNO3 במשך שנה אחת, ובבדיקת סי.טי שבוצעה בחודש דצמבר 2014 נמצא כי הגידול בשד ובעצם נעלם לחלוטין. היא שמחה מאד על התוצאות החיוביות ועל כך שלא נזקקה עוד לניתוח ולכימותראפיה. כיום היא שבה לנהל אורח חיים נורמלי וממשיכה ליטול את התרופה כטיפול מניעתי.

חדשות ועדכונים